młot kowalski ślusarski 4000g BAHCO [491-4000]
-
Producent:
-
Kod producenta:491-4000
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1783 pkt. |
Profesjonalny młotek kowalski firmy BAHCO model 491-4000 z drewnianą rękojeścią powlekaną tworzywem dla lepszego uchwytu.
Część robocza hartowana, zgodnie ze standardami, epoksydowa, malowana na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot kowalski ślusarski Bahco 491-4000
- hartowana część robocza zgodnie ze standardami
- uchwyt hikorowy
- drewniana rękojeść powlekana tworzywem do lepszego uchwytu
- część robocza epoksydowa malowana na czarno
- zmontowany z klinem
Parametry młota Bahco 491-4000
- wymiar A: 174 mm,
- wymiar B: 800 mm,
- wymiar C: 62 mm,
- masa obucha - 4000 g,
- masa młota - 4300 g.
| długość całkowita: | 800 mm |
| waga: | 4300 g |
| EAN: | 7314150345205 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.717 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
