młot do klinów 4800g BAHCO [LS-MASSE-4FG] trzonek z włókna szklanego
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-MASSE-4FG
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1680 pkt. |
Profesjonalny młot BAHCO LS-MASSE-4FG, do wbijania klina podczas rozłupywania klocków drewnianych.
Trzonek wykonany z włókna szklanego, a rękojeść pokryta masą antypoślizgową co pozwala na pewny chwyt.
Część robocza hartowana, malowana na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot do klinów Bahco [LS-MASSE-4FG]:
- młot z obuchem płaskim z obu stron, przeznaczony do wbijania klinów w drewno,
- obuch hartowany,
- trzonek wykonany z włókna szklanego,
- rękojeść pokryta masą antypoślizgową umożliwiającą mocny i pewny chwyt,
- duży otwór w uchwycie umożliwia zawieszenie młota, co ułatwia przechowywanie.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTA DO KLINÓW BAHCO [LS-MASSE-4FG]:
- długość całkowita: 900 mm,
- masa młota: 4800 g
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 4800 g |
| EAN: | 7311518275891 |
| kraj produkcji: | Włochy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.875 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
