młot do klinów 4640g BAHCO [LS-MASSE-4] trzonek z drewna jesionowego
-
Producent:
-
Kod producenta:LS-MASSE-4
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1162 pkt. |
Profesjonalny młot firmy BAHCO model [LS-MASSE-4] do wbijania klina podczas rozłupywania klocków drewnianych.
Trzonek wykonany z wysezonowanego drewna jesionowego pozwala na pewny chwyt.
Część robocza hartowana, zgodnie ze standardami, malowana na czarno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Młot do klinów Bahco [LS-MASSE-4]:
- młot do wbijania klinów w drewno po obu stronach płaski,
- obuch hartowany zgodnie ze standardami,
- trzonek wykonany z drewna jesionowego,
- duży otwór do zawieszania sprawia, że młot można łatwo przechowywać,
Parametry młota Bahco LS-MASSE-4:
- długość całkowita: 900 mm,
- masa młota: 4640 g.
| długość całkowita: | 900 mm |
| waga: | 4640 g |
| EAN: | 7311518012014 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.300 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
