miara zwijana Premium 10m x 32mm TOUGH DeWalt [DWHT36932-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT36932-0
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1401 pkt. |
Miara zwijana Premium DeWalt [DWHT36932-0] o długości 10m i szerokości 32mm, z podziałką po dwóch stronach taśmy mierniczej. Zaczep umocowany jest do taśmy trzema nitami.
Miara wykonana w II klasie dokładności posiada wzmocnienie na długości 15 cm zapobiegające jej załamaniu oraz rozdarciom.
Taśma miernicza w ergonomicznej, obudowie ULTRA-TOUGH HOUSING zabezpieczającej taśmę przed uszkodzeniami w razie upadku z wysokości do 30 m.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara zwijana Premium 10m DeWalt [DWHT36932-0]:
- miara zwijana o długości 10 m i szerokości 32 mm,
- z powłoką Rip-Shield™, zwiększającą trwałość miary,
- posiada zdejmowany magnes ułatwiający wykonywanie pomiarów,
- zaczep mierniczy umocowany jest do taśmy trzema nitami,
- wzmocnienie taśmy mierniczej na długości 15 cm chroni ją przed załamaniami i rozdarciami,
- nadruk po obu stronach taśmy umożliwia wykonywanie pomiarów pod różnymi kątami,
- miara wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm zwijający i hamulec,
- obudowa ULTRA-TOUGH HOUSING zabezpiecza taśmę i jest w stanie przetrwać upadki z wysokości do 30 m,
- powłoka z gumy termoplastycznej - TPR sprawia, że miara lepiej leży w dłoni, a obudowa jest bardziej trwała i odporna na uszkodzenia,
- obudowa posiada otwór przez który można przewlec smycz bądź sznurek do zawieszenia.
Parametry techniczne miary DeWalt [DWHT36932-0]:
- długość taśmy: 10 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: do 4,5 m,
- klasa dokładności: II (±2,3mm)
| dokładność pomiaru: | ± 2,3mm |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 3253560369323 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.80 kg |
| długość opakowania: | 11.80 cm |
| szerokość opakowania: | 11.70 cm |
| wysokość opakowania: | 6.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
