miara zwijana 8m x 28mm DeWalt [DWHT38128-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT38128-0
Stan magazynowy: 40
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 671 pkt. |
Miara zwijana DeWalt [DWHT38128-0] o długości 8m i szerokości 28mm, wykonana w II klasie dokładności. Pokryta powłoką TYLON.
Taśma miernicza w ergonomicznej, bimateriałowej obudowie, z oknem dostępu do taśmy w dole obudowy umożliwiającym kontrolę nad zwijaniem/rozwijaniem taśmy za pomocą palca. Miara wyposażona została również w mechanizm zwijający i wysokiej jakości system blokujący.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara zwijana 8m DeWalt [DWHT38128-0]:
- miara zwijana o długości 8 m i szerokości 28 mm,
- pokryta powłoką Tylon zwiększającą odporność na ścieranie, pękanie i warunki atmosferyczne, co znacznie wydłuża trwałość miary,
- z dodatkowym uchwytem z gumy termoplastycznej - TPR, co sprawia, że miara lepiej leży w dłoni, a obudowa jest bardziej trwała i odporna na uszkodzenia,
- miara wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm zwijający i hamulec,
- ergonomiczna obudowa, zróżnicowana tekstura i strefy chwytu sprawiają, że miara dobrze leży w dłoni,
- okno dostępu do taśmy umożliwia kontrolę nad zwijaniem/rozwijaniem taśmy za pomocą palca,
- znakomicie sprawdza się jako podręczna miara do codziennych zadań.
Parametry techniczne miary DeWalt [DWHT38128-0]:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 28 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 3,9 m,
- klasa dokładności: II (±1,9mm)
| dokładność pomiaru: | ± 1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253560381288 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 28 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.49 kg |
| długość opakowania: | 8.89 cm |
| szerokość opakowania: | 15.88 cm |
| wysokość opakowania: | 5.72 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
