miara zwijana 50m Komelon [LU50/A], UniGrip
-
Producent:
-
Kod producenta:LU50/A
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2872 pkt. |
Miara zwijana KOMELON LU50/A z serii UniGrip o długości 50m, wykonana w II klasie dokładności. Punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza w obudowie ABS z odpornymi na uderzenia gumowymi zderzakami. Miarę zwija się do obudowy za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara 50m zwijana Komelon [LU50/A] UniGrip:
- stalowa miara o długości 50 m,
- zwijana w wytrzymałej ramie ABS za pomocą rozkładanej korbki,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara,
- obudowa posiada odporne na uderzenia gumowe zderzaki,
- przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Parametry techniczne miary KOMELON LU50/A:
- długość taśmy: 50m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- punkt zerowy: typ A - około 10 cm od metalowej pętli,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±10,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±10,3mm |
| długość: | 50 m |
| EAN: | 8803005165932 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
