maska ochronna filtrująca z zaworem FFP3 NR D, 2 szt., Stanley [SYFFP32PKB]
-
Producent:
-
Kod producenta:SYFFP32PKB
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 301 pkt. |
Jednorazowe półmaski filtrujące FFP3 NR D, STANLEY SYFFP32PKB, z dolomitowym wkładem filtrującym pochłaniającym 99% zanieczyszczeń takich jak cząsteczki w stanie ciekłym i stałym, aerozole i dym oraz chroniące przed infekcjami wirusowymi i bakteriami chorobotwórczymi. W zestawie znajdują się 2 maski z zaworem wydechowym zapakowane w worek foliowy.
Maski posiadają aluminiowy klips na nos pozwalający na precyzyjne dopasowanie maski do twarzy oraz regulowane gumki przytrzymujące półmaskę na głowie.
Spełniają wymogi normy ochrony EN 149:2001+A1:2009.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Maski ochronne filtrujące z zaworem FFP3 NR D, Stanley [SYFFP32PKB]:
- jednorazowe półmaski ochronne z dolomitowym wkładem filtrującym pochłaniającym 99% zanieczyszczeń,
- chronią drogi oddechowe przed cząsteczkami w stanie ciekłym i stałym, aerozolem i dymem, a także infekcjami wirusowymi i bakteriami chorobotwórczymi,
- mogą być stosowane w pracach takich jak np. malowanie natryskowe, prace ze szkłem i włókninami mineralnymi, prace remontowe i wyburzeniowe, a także w przemyśle chemicznym, laboratoriach oraz w rolnictwie przy opryskach,
- z miękką wyściółką od wewnętrznej strony zapobiegającą odgnieceniom oraz zwiększającą wygodę użytkowania nawet podczas długiego noszenia,
- w górnej części maski znajduje się aluminiowy klips na nos pozwalający na precyzyjne dopasowanie maski do twarzy, co zapewnia szczelność oraz minimalizuje ryzyko parowania okularów,
- gumki z regulacją długości umożliwiają szczelne dopasowanie do twarzy i utrzymanie maski na miejscu niezależnie od aktywności,
- zawór ułatwia wydychanie powietrza redukując przy tym ciepło i wilgoć wewnątrz maski, co szczególnie sprawdza się podczas intensywnej pracy fizycznej lub długotrwałego użytkowania,
- spełniają normy ochrony EN 149:2001+A1:2009,
- w zestawie znajdują się 2 maski ochronne, zapakowane w folię.
PARAMETRY TECHNICZNE MASEK OCHRONNYCH FFP3 NR D, STANLEY [SYFFP32PKB]:
- klasa ochronna: FFP3,
- rodzaj maski: jednorazowa,
- zawór wydechowy: tak,
- liczba masek w opakowaniu: 2 szt.
- waga: 7 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
| opakowanie: | folia |
| EAN: | 674326367682 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| kolor: | biały |
| rodzaj: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 23 cm |
| wysokość opakowania: | 7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
