mały organizer z przezroczystą pokrywą, Pro, FATMAX, Stanley [FMST1-72378]
-
Producent:
-
Kod producenta:FMST1-72378
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 957 pkt. |
Wytrzymała mała skrzynia / organizer Pro, FATMAX Stanley FMST1-72378, z 6 wyjmowanymi pojemnikami na drobne narzędzia i akcesoria i przezroczystą pokrywą, o pojemności 5,29 l.
Wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa, posiada metalowe zatrzaski oraz przezroczystą pokrywę z uszczelką zapewniającą ochronę przed kurzem i wodą - norma szczelności IP53.
Zatrzaski boczne umożliwiają łączenie kilku takich samych organizerów serii FATMAX.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Skrzynia organizer mały z przeźroczystą pokrywą, FATMAX, Stanley [FMST1-72378]:
- głęboka skrzynia narzędziowa - organizer z zatrzaskami bocznymi umożliwiającymi łączenie kilku organizerów razem, co ułatwia ich przenoszenie,
- z 6 wyjmowanymi pojemnikami przeznaczonymi do przechowywania narzędzi, akcesoriów i drobnych części takich jak materiały mocujące, narzędzia pomiarowe, bity, wiertła, itp.,
- przezroczysta pokrywa ułatwia identyfikację zawartości,
- konstrukcja pokrywy unieruchamia wszystkie komory, co zabezpiecza akcesoria w pojemnikach przed wysypywaniem się,
- posiada wodoodporną uszczelkę, która zapobiega przedostawaniu się wody, ale także chroni zawartość przed rdzą, kurzem - stopień ochrony IP53,
- wytrzymała konstrukcja z metalowymi zatrzaskami, mocnymi zawiasami i wygodnym uchwytem zapewnia skrzyni trwałość,
- organizer dostarczany jest bez zawartości widocznej na zdjęciach.
PARAMETRY TECHNICZNE ORGANIZERA FATMAX, STANLEY [FMST1-72378]:
- maksymalne obciążenie: 5 kg,
- pojemność: 5,29 L,
- liczba pojemników: 6 szt.,
- wymiary (D x S x W): 340 x 261 x 109 mm,
- waga: 1,3 kg
- walizka systemowa: tak
| na wyposażeniu: | 6 wyjmowanych pojemników na akcesoria |
| wymiary: | 340 x 261 x 109 mm |
| opakowanie: | bez opakowania |
| EAN: | 3253561723780 |
| system opakowań: | STANLEY FatMax |
| pojemność : | 5,29 l |
| kraj produkcji: | Izrael |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.3 kg |
| długość opakowania: | 34.5 cm |
| szerokość opakowania: | 26 cm |
| wysokość opakowania: | 11 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
