latarka LED 100 lumenów, MINI LITE A Scangrip [03.5102]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5102
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 364 pkt. |
Kompaktowa latarka LED MINI LITE A Scangrip [03.5102], ze strumieniem świetlnym 100 lumenów.
Mała poręczna latarka z aluminiową obudową, ergonomicznym uchwytem i zawieszką do przypięcia, zasilana trzema bateriami AAA 1,5V.
Czas pracy do 10 godzin.
latarka LED MINI LITE A Scangrip [03.5102]
- mała i poręczna latarka, którą można nosić w kieszeni lub przypiąć za pomocą metalowej zawieszki,
- latarka MINI LITE A jest zasilana trzema bateriami AAA 1,5V, znajdującymi się na wyposażeniu
- ma aluminiową obudowę i ergonomiczny, bezpieczny uchwyt,
- zapewnia mocnym strumień świetlny 100 lumenów,
- 2 lata gwarancji.
Parametry techniczne lampy MINI LITE A Scangrip [03.5102]
- źródło światła: OSRAM LED,
- regulacja strumienia światła: brak,
- strumień światła: 100 lm,
- natężenie światła: 8000 lx (0,5 m),
- zakres temperatury pracy: od -10º do +40º,
- czas działania: 10 h,
- kąt światła: 10o
- klasa ochrony: IP54,
- wymiary: 102 x 28 x 28 mm,
- waga: 0,72 kg.
| typ akumulatorów: | bateria |
| waga bez akumulatora: | 0,72 kg |
| na wyposażeniu: | 3 baterie AAA 1,5V |
| wymiary: | 102 x 28 x 28 mm |
| klasa ochrony: | 54 IP |
| strumień światła: | 100 lm |
| typ żarówki: | LED OSRAM |
| typ baterii : | AAA 1,5V |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997351024 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.76 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
