łapka do wyciągania gwoździ, 250mm, Stanley [0-55-114]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-55-114
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 457 pkt. |
Łapka do wyciągania gwoździ, Stanley [0-55-114], o długości 250 mm, wyprodukowana z wysokowęglowej stali.
Przeznaczony do wyciągania gwoździ, podważania oraz rozdzielania elementów podczas demontażu.
Płaska powierzchnia kowadełka umożliwia pobijanie młotkiem aby wbić się w głęboko osadzone gwoździe.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.łapka do wyciągania gwoździ, 250mm, Stanley [0-55-114]
- kuta z wysokowęglowej stali,
- doskonale sprawdzi się do wyciągania gwoździ, podważania i rozdzielania elementów demontowanych konstrukcji,
- płaska powierzchnia kowadełka umożliwia pobijanie młotkiem aby wbić się w głęboko osadzone gwoździe,
PARAMETRY TECHNICZNE ŁAPKI DO GWOŹDZI STANLEY [0-55-114]
- długość: 250 mm,
- waga: 315 g,
| długość całkowita: | 250 mm |
| waga: | 315 g |
| EAN: | 3253560551148 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.315 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 7 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
