Łańcuch do piły łańcuchowej, 45cm, Black+Decker [A6245CS-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A6245CS-XJ
59,90zł brutto
48,70zł netto
66,74zł
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 599 pkt. |
Łańcuch tnący Black+Decker [A6245CS-XJ], przeznaczony do pilarek Black+Decker o długości miecza 45 cm, kompatybilny m.in. z CS2245 lub BECS2245.
- długość łańcucha: 45 cm,
- podziałka: 3/8'',
- liczba ogniw prowadzących: 62,
Łańcuch do piły łańcuchowej, 45cm, Black+Decker [A6245CS-XJ]
- łańcuch przeznaczony do pilarek Black+Decker o długości miecza 45 cm, kompatybilny m.in. z CS2245 lub BECS2245,
- długość łańcucha: 45 cm,
- podziałka: 3/8'',
- liczba ogniw prowadzących: 62,
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048561553 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| długość łańcucha: | 45 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.3 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 3.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
