łańcuch do piły łańcuchowej 40cm, Black+Decker [A6240CS-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A6240CS-XJ
Stan magazynowy: 20
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 566 pkt. |
Łańcuch tnący Black+Decker A6240CS-XJ, przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 40 cm.
Łańcuch przeznaczony pilarek BLACK+DECKER o długości miecza 40 cm: CS1840, GK1940T, GK2240T, BECS2040.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Łańcuch do piły łańcuchowej 40 cm Black+Decker [A6240CS-XJ]:
- łańcuch przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 40 cm BLACK+DECKER: CS1840, GK1940T, GK2240T, BECS2040,
- długość miecza piły: 400 mm
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048627822 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| długość łańcucha: | 40 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.21 kg |
| długość opakowania: | 8.7 cm |
| szerokość opakowania: | 3.5 cm |
| wysokość opakowania: | 14.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
