łańcuch do piły łańcuchowej 35cm, Black+Decker [A6235CS-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:A6235CS-XJ
Stan magazynowy: 23
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 537 pkt. |
Łańcuch tnący Black+Decker A6235CS-XJ, przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 35 cm.
Łańcuch przeznaczony pilarek BLACK+DECKER o długości miecza 35 cm, m.in. BECS1835.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Łańcuch do piły łańcuchowej 35 cm Black+Decker [A6235CS-XJ]:
- łańcuch przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 35 cm BLACK+DECKER, m.in. BECS1835,
- długość miecza piły: 350 mm
| przeznaczone do narzędzia: | BECS1835 |
| EAN: | 5035048627808 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| długość łańcucha: | 35 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| długość opakowania: | 8.7 cm |
| szerokość opakowania: | 3.5 cm |
| wysokość opakowania: | 14.10 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
