łańcuch do piły łańcuchowej 25cm, Black+Decker [A6125CSL-XJ] do GKC1825L
-
Producent:
-
Kod producenta:A6125CSL-XJ
Stan magazynowy: 7
| Średnia ocena: | 1 2.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 464 pkt. |
Łańcuch tnący Black+Decker A6125CSL-XJ, przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 25 cm.
Łańcuch przeznaczony pilarek BLACK+DECKER o długości miecza 25 cm, m.in. GKC1825L.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Łańcuch do piły łańcuchowej 25 cm Black+Decker [A6125CSL-XJ]:
- łańcuch przeznaczony do pilarek łańcuchowych o długości miecza 25 cm BLACK+DECKER, m.in. GKC1825L,
- długość miecza piły: 250 mm
| przeznaczone do narzędzia: | GKC1825L |
| EAN: | 5035048561508 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| długość łańcucha: | 25 cm |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.14 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 8.7 cm |
| wysokość opakowania: | 3.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
Dobry łańcuch tnący do drobnych prac w sadzie i koło domu.Zalety:Niska cena.Wady:Nie nadaje się do cięcia twardego i grubego drewna.
