lampa robocza 4000 lumenów, 18V Li-Ion, VEGA 4 CONNECT SCANGRIP [03.6104C]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.6104C
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6043 pkt. |
Profesjonalny naświetlacz roboczy 18V, LED, VEGA 4 CONNECT Scangrip 03.6104C z funkcją przyciemniania (2 stopnie jasności - 50% / 100%), zapewniający rozproszone, nieoślepiające, jednolite światło robocze do 4000 lumenów o dużym rozproszeniu, idealne do prac malarskich i instalacyjnych. Lampa dostarczana jest bez akumulatorów, ładowarki, zasilacza i adapterów.
Lampa VEGA 4 CONNECT jest kompatybilna wyłącznie z systemem akumulatorowym METABO/CAS 18V 5,2 Ah oraz za pomocą złącza SCANGRIP z wszystkimi innymi akumulatorami 18V wiodących marek elektronarzędzi, takich jak np.: DeWalt, Makita, BOSCH, Fein, Festool, itp. Po zastosowaniu zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY lampa może być zasilana z sieci, zapewniając nieograniczony czas pracy i dostępność światła (zasilacza nie ma w zestawie).
Lampa jest przystosowana do trudnych warunków pracy w warsztacie i na placu budowy, wewnątrz i na zewnątrz budynku (klasa szczelności IP54) i odporna na upadki IK07.
Akumulatorowa lampa robocza LED, VEGA 4 CONNECT SCANGRIP [03.6104C]:
- VEGA 4 CONNECT to wytrzymały, lekki naświetlacz LED dla profesjonalnych użytkowników, który zapewnia wysokiej jakości oświetlenie różnorodnych obszarów wewnętrznych i zewnętrznych,
- zapewnia rozproszone i przyjemne, nieoślepiające, jednolite światło robocze o dużym rozproszeniu, idealne do prac malarskich i instalacyjnych,
- przeznaczona dla profesjonalnych użytkowników wytrzymała lampa z funkcją przyciemniania (50-100%), co umożliwia dostosowanie światła do wykonywanej pracy,
- lampa robocza VEGA 4 CONNECT jest kompatybilna wyłącznie z systemem akumulatorowym METABO/CAS 18V / 5,2Ah oraz za pomocą złącza SCANGRIP z wszystkimi innymi akumulatorami 18V wiodących marek elektronarzędzi, takich jak np.: DeWalt, Makita, BOSCH, Fein, Festool, itp. (adaptery dostępne oddzielnie),
- po zastosowaniu zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY lampa może być zasilana z sieci, zapewniając nieograniczony czas pracy i dostępność światła (zasilacza nie ma w zestawie),
- została wykonana z bardzo odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego,
- lampę można z łatwością przenosić, a ergonomiczna konstrukcja uchwytu gwarantuje pewny chwyt,
- elastyczny wspornik ułatwia ustawienie lampy w celu uzyskania optymalnego kąta oświetlenia,
- uchwyt przeznaczony jest również do bezpośredniego montażu na statywie SCANGRIP,
- lampa dostarczana jest bez akumulatorów, zasilacza, ładowarki i adapterów.
Parametry techniczne lampy VEGA 4 CONNECT Scangrip [03.6104C]:
- źródło światła: wysokowydajna dioda LED,
- strumień światła: 2000 - 4000 lumenów (2 stopnie regulacji),
- natężenie: 3000 - 6000 lux (0,5 m),
- kąt wiązki: 100°,
- współczynnik temperatury barwy CCT: 6500 K,
- zakres temperatury pracy: od -10 do +40°,
- czas działania z akumulatorem CAS 18V / 5,2Ah:
- strumień światła 50%: 4,5 h,
- strumień światła 100%: 2,25 h,
- napięcie akumulatorów CAS: 18V,
- napięcie akumulatorów innych producentów: 18V,
- napięcie zasilacza SCANGRIP POWER SUPPLY: 100-240V AC 50/60 Hz,
- klasa ochrony: IP54 z zasilaczem / IP30 z baterią,
- ochrona przed uderzeniem: IK07,
- wymiary (D x S x W): 280 x 289 x 103 mm,
- waga: 2,02 kg
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,02 kg |
| wymiary: | 280 x 289 x 103 mm |
| klasa ochrony: | IP54 / IP30 IP |
| strumień światła: | 2000 - 4000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997006764 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.44 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
