ładowarka wieloportowa 40V max XGT, BCC02, Makita [1914U0-3] 12 portów, Makpac
-
Producent:
-
Kod producenta:1914U0-3
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28528 pkt. |
Ładowarka 12-gniazdowa BCC02 Makita 1914U0-3, do ładowania akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V, wyłącznie o pojemności 2,0Ah, 2,5Ah lub 4,0Ah. Prąd ładowania 1,6A.
Ładowarka zapewnia jednoczesne ładowanie 4 akumulatorów (jeden rząd) jednocześnie, a następnie przełącza się na następny port ładowania. Posiada pokrywę zabezpieczającą przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem porty ładowania oraz akumulatory podczas ładowania.
Jest kompatybilna z systemem przechowywania Makita MAKPAC
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Ładowarka 12-portowa 40V max XGT, BCC02, Makita [1914U0-3]:
- ładowarka wielofunkcyjna przeznaczona do ładowania dużej liczby akumulatorów - posiada 12 portów do ładowania akumulatorów serii 40V max XGT,
- jest przeznaczona do ładowania wyłącznie akumulatorów o pojemności 2,0Ah, 2,5Ah i 4,0Ah (nie jest kompatybilna z akumulatorami BL4050F i BL4080F),
- ładuje cztery porty (jeden rząd) jednocześnie, a następnie przełącza się na drugi rząd akumulatorów, a następnie ładuje rząd trzeci,
- wskaźnik stanu ładowania znajduje się obok każdego portu ładowania,
- ładowarka posiada pokrywę, którą można uchylić lub zdemontować dla wygodniejszego ładowania,
- może być ustawiona pionowo lub poziomo,
- stopień ochrony IPX4 zapewnia ochronę przed kurzem i wodą,
- posiada również otwór do zamontowania kłódki aby zabezpieczyć zawartość przed kradzieżą (kłódki nie ma w zestawie),
- wygodne, składane uchwyty z możliwością odchylenia o 135° ułatwiają przenoszenie ładowarki,
- jest kompatybilna z systemem przechowywania Makita MAKPAC (ładowarka ma wymiary zbliżone do walizki MAKPAC 4),
- ładowarka dostarczona jest bez akumulatorów.
PARAMETRY TECHNICZNE ŁADOWARKI BCC01 MAKITA [1914U0-3]:
- napięcie akumulatorów: 40V XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 Ah,
- wejście (AC/DC): 220-240 V,
- prąd ładowania akumulatorów: 1,6 A,
- pobór mocy: 350W (na 1 akumulator),
-
czas ładowania akumulatorów:
- pojemność 2,0 Ah: 4 akumulatory: 75 min. / 12 akumulatorów: 225 min.,
- pojemność 2,5 Ah: 4 akumulatory: 90 min. / 12 akumulatorów: 270 min.,
- pojemność 4,0 Ah: 4 akumulatory: 145 min. / 12 akumulatorów: 435 min., - długość przewodu zasilającego: 2 m,
- wymiary (D x S x W): 295 x 407 x 320 mm,
- waga: 6,8 kg
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/BCC02.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/BCC02.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/BCC02.pdf
| maksymalny prąd ładowania : | 1,6 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga kg: | 6,8 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 40 V |
| EAN: | 197050357694 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
