ładowarka podwójna 40V max XGT, DC40WA, Makita [1911L9-4]
-
Producent:
-
Kod producenta:1911L9-4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5137 pkt. |
Wolna ładowarka dwugniazdowa DC40WA Makita 1911L9-4, do akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V, prąd ładowania 1,1A.
Ładowarka zapewnia jednoczesne ładowanie 2 akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wolna ładowarka dwugniazdowa 40V max XGT, DC40WA Makita [1911L9-4]:
- ładowarka z możliwością ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie,
- przeznaczona do ładowania akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V,
- czas ładowania wynosi od 110 do 420 minut w zależności od pojemności akumulatora.
Parametry techniczne ładowarki DC40WA Makita [1911L9-4]:
- napięcie akumulatorów: 40V XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prąd ładowania akumulatorów: 1,1 A,
-
czas ładowania akumulatorów:
- pojemność 2,0 Ah: 110 minut,
- pojemność 2,5 Ah: 130 minut,
- pojemność 4,0 Ah: 210 minut,
- pojemność 5,0 Ah: 260 minut,
- pojemność 8,0 Ah: 420 minut, - długość przewodu zasilającego: 2 m,
- wymiary (D x S x W): 140 x 335 x 84 mm,
- waga: 1,0 kg
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
| maksymalny prąd ładowania : | 1,1 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga kg: | 2,0 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 40 V |
| EAN: | 088381796002 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
