ładowarka do akumulatorów 64V max, Li-Ion, DC64WA, Makita [191W19-9]
-
Producent:
-
Kod producenta:191W19-9
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5257 pkt. |
Ładowarka DC64WA Makita 191W19-9, do ładowania akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 64V max.
Ładowarka zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów Li-Ion w zakresie 64V, posiada kontrolki wskazujące stan naładowania akumulatora).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Ładowarka DC64WA do akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 64V, Makita [191W19-9]:
- jednoportowa ładowarka do akumulatorów Li-Ion o napięciu 64V max z natężeniem prądu 2A,
- posiada wyświetlacz z diodami LED umożliwiający sprawdzenie poziomu naładowania akumulatorów (2 kontrolki wskazują poziom naładowania na poziomie 80% i 100%).
Parametry techniczne ładowarki 64V max, DC64WA, Makita [191W19-9]:
- napięcie akumulatorów: 64V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: BL6440, BL64100,
- średni czas ładowania: 120 min.,
- długość przewodu: 2 m,
- wymiary (D x S x W): 145 x 226 x 95 mm,
- waga: 1 kg,
- instrukcja obsługi
| maksymalny prąd ładowania : | 2 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga kg: | 1 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 64 V |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 088381589017 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
