ładowarka do akumulatorów 40V max XGT, Li-Ion, DC40RC, Makita [191M90-3]
-
Producent:
-
Kod producenta:191M90-3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3893 pkt. |
Ładowarka DC40RC Makita [191M90-3] do akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V max serii XGT.
Ładowarka zapewnia szybkie ładowanie akumulatorów Li-Ion w zakresie 40V, a po zastosowaniu adaptera ADP10 wszystkich akumulatorów serii LXT 18V.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Szybka ładowarka DC40RC do akumulatorów Li-Ion o napięciu roboczym 40V, Makita [191M90-3]:
- ładowarka zapewnia szybkie i pewne ładowanie akumulatorów Li-Ion o napięciu 40V serii XGT z natężeniem prądu 6A,
- po zastosowaniu adaptera ADP10 można ładować akumulatory Li-Ion o napięciu 18V serii LXT z natężeniem prądu 12A, (adaptera nie ma na wyposażeniu ładowarki),
- ładowarka akumulatorów XGT dzięki zaawansowanemu systemowi elektronicznej kontroli z wentylatorem chłodzącym zapewnia bardziej optymalne, szybkie ładowanie.
Parametry techniczne ładowarki DC40RC Makita [191M90-3]:
- napięcie akumulatorów: 40 V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: BL4020, BL4025, BL4040, BL4050F,
- średni czas ładowania: 30 - 170 min.,
- czas ładowania akumulatora 2,0 Ah: 30 min.,
- czas ładowania akumulatora 2,5 Ah: 38 min.,
- czas ładowania akumulatora 4,0 Ah: 67 min.,
- czas ładowania akumulatora 5,0 Ah: 85 min.,
- wymiary (D x S x W): 156 x 209 x 84 mm,
- waga: 0,82 kg
- instrukcja obsługi
Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
Firma Makita wprowadziła program 2-letniej Gwarancji na akumulatory, obowiązuje po zarejestrowaniu w ciągu 30 dni od daty zakupu na stronie Makita
| maksymalny prąd ładowania : | 6 A |
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| waga kg: | 0,82 kg |
| napięcie ładowanych akumulatorów: | 40 V |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
