kuweta warsztatowa do paneli ściennych i gablot narzędziowych, 100x90x50mm, Bahco [1495TP-AC4]
-
Producent:
-
Kod producenta:1495TP-AC4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 626 pkt. |
Tacka plastikowa do paneli perforowanych Bahco 1495TP-AC4, o wymiarach 100x90x50 mm.
Wytrzymała, plastikowa kuweta montowana beznarzędziowo do paneli ściennych, do przechowywania drobnych narzędzi i akcesoriów, jak np. końcówki wkrętarskie, nasadki, wkręty, itp.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Plastikowa kuweta warsztatowa do perforowanych paneli ściennych, Bahco [1495TP-AC4]:
- plastikowa tacka o wymiarach 100 x 90 x 50 mm,
- przeznaczona do zawieszenia na perforowanym panelu ściennym lub w gablocie narzędziowej,
- przeznaczona do przechowywania małych akcesoriów, jak np. końcówki, nakrętki, nasadki, itp.,
- bardzo łatwa w montażu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi,
- uniwersalna - można ją zamontować w dowolnym wybranym punkcie panelu, a w razie konieczności wyjąć i zamontować w innym miejscu.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga kg: | 0,125 kg |
| EAN: | 7314150297146 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.125 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
