kurtka podgrzewana puchowa 18V XR DeWALT [DCHJ093D1] 2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCHJ093D1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8940 pkt. |
Podgrzewana kurtka puchowa akumulatorowa 18V XR DeWALT DCHJ093D1, z trzema strefami grzewczymi i regulacją ciepła. Dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 2,0 Ah, ładowarką i adapterem USB, pakowana w kartonie.
Kurtka z nieprzemakalnego i wiatroszczelnego materiału z licznymi kieszeniami i wodoodpornymi zamkami zapewnia ciepło i komfort pracy w chłodne dni.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa kurtka podgrzewana 18V XR, DeWalt [DCHJ093D1]:
- ogrzewana, puchowa kurtka robocza zapewniająca ochronę przed wiatrem i ciepło przez wiele godzin,
- posiada 3 strefy grzewcze - 1 na plecach i 2 z przodu,
- ma możliwość 3-stopniowej regulacji ciepła,
- materiał zewnętrzny jest wiatroszczelny i wodoodporny,
- wszystkie zamki w kurtce są wodoodporne,
- dół kurtki i mankiety wykończone tkaniną ściągaczową pomagają utrzymać ciepło wewnątrz kurtki,
- akumulator w zależności od preferencji lub wykonywanej pracy można umieścić w tylnej lub bocznej kieszeni kurtki,
- kurtki akumulatorowe nie mogą być noszone przez osoby z rozrusznikiem serca,
- kurtka dostarczana jest z akumulatorem, ładowarką i adapterem umożliwiającym ładowanie urządzeń mobilnych (np. telefonu) za pomocą kabla USB.
PARAMETRY TECHNICZNE PODGRZEWANEJ KURTKI DEWALT [DCHJ093D1]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- materiał: poliester,
- kieszeń na akumulator: tak,
- kolor: czarny,
- kształt kołnierza: ze stójką
WYPOSAŻENIE KURTKI DEWALT [DCHJ093D1]:
- 1 akumulator 18V XR / 2,0 Ah,
- adapter USB do akumulatora [DCB092],
- ładowarka wielonapięciowa [DCB107],
- instrukcja obsługi
| na wyposażeniu: | 1 akumulator 18V XR / 2,0 Ah, adapter USB do akumulatora [DCB092], ładowarka wielonapięciowa [DCB107], instrukcja obsługi |
| opakowanie: | karton |
| stan: | nowy |
| kolor: | czarny |
| rodzaj: | męski |
| masa z opakowaniem: | 2.052 kg |
| długość opakowania: | 53 cm |
| szerokość opakowania: | 31 cm |
| wysokość opakowania: | 10 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
