kreda biała do tablic kwadratowa 12x85mm, Classic 581, Pica [581-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:581-12
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10 pkt. |
Biała kreda tablicowa kwadratowa Classic 581, Pica 581-12, przeznaczona do znakowania większości powierzchni.
Grubość kredy 12 mm, długość 85 mm
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Kreda tablicowa biała kwadratowa Classic 581, Pica [581-12]:
- do trwałego znakowania większości powierzchni,
- kreda o wysokim nasyceniu koloru,
- wymiary kredy:
- średnica: 12 mm,
- długość: 85 mm
| EAN: | 4260056159404 |
| kraj produkcji: | Polska |
| średnica wkładu: | 12 mm |
| stan: | nowy |
| kolor: | biały |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| długość opakowania: | 8.6 cm |
| szerokość opakowania: | 5.3 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
