kosiarka akumulatorowa do trawy 48cm, 62l, 64V max, Makita [LM001JM101] 4,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:LM001JM101
2477,17zł brutto
2013,96zł netto
2549,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 24771 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy 64V max Makita LM001JM101, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 4,0Ah i ładowarką, pakowana w kartonie.
Kosiarka wyposażona jest w bezszczotkowy silnik nowej generacji BLDC i kosz na trawę o pojemności 62l ze wskaźnikiem poziomu napełnienia. Kosiarka bez napędu na koła, posiada funkcję cięcia, zbierania i mulczowania.
Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 1400 m². Szerokość koszenia wynosi 48 cm. Posiada regulowaną, 10-stopniową wysokość koszenia w zakresie 20 - 100 mm.
Akumulatorowa kosiarka do trawy 64V max Makita [LM001JM101]:
- kosiarka akumulatorowa bez napędu na koła, zasilana akumulatorem 64V max,
- wyposażona w BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- została wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki której wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- klasa izolacji IPX4 zapewnia całkowita ochronę przed zachlapaniem z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę, np. podczas deszczu,
- kosiarka wyposażona jest w systemem Soft no load, który automatycznie redukuje prędkość silnika w zależności od obciążenia dla uzyskania niższego poziomu hałasu,
- tryb obniżonego hałasu - utrzymuje stałą prędkość obrotową na poziomie 2500 obr./min obniżając poziom dźwięku,
- 10-stopniowa, centralna regulacja wysokości koszenia ustawiana jest za pomocą dźwigni (wysokość koszenia od 20 mm do 100 mm),
- 3 funkcje: mulczowanie, wyrzut boczny i wyrzut tylny,
- kosiarka posiada osiada wzmocniony uchwyt z łatwym dostępem do panelu sterowania z włącznikiem głównym, włącznikiem trybu niskiego hałasu oraz wskaźnikiem naładowania akumulatora,
- wysokość uchwytu regulowana jest w dwóch pozycjach,
- plastikowa obudowa zapewnia mniejszą wagę zapewniającą łatwiejsze manewrowanie kosiarką i ułatwia jej przechowywanie,
- kosiarka posiada koła na łożyskach kulkowych,
- szerokie opony ułatwiają prowadzenie kosiarki po grząskim lub pagórkowatym terenie,
- kosz na trawę posiada wskaźnik poziomu zapełnienia,
- kosiarkę można przechowywać w pozycji pionowej,
- kosiarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką.
- napięcie zasilania: 64V max,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 4,0 / 10,0 Ah,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia:
- tryb normalny: 3200 obr./min.,
- tryb soft no load: 2500 - 3200 obr./min.,
- tryb obniżonego hałasu: 2500 obr./min., - szerokość koszenia: 48 cm,
- wysokość koszenia: 20 - 100 mm,
- regulacja wys. koszenia: 10-stopniowa,
- średnica kół:
- tylnych: 23 cm,
- przednich: 18 cm, - pojemność kosza: 62 l,
- napęd na koła: nie,
- wymiary (D x S x W): 1610 - 1690 x 530 x 930 - 1050 mm,
- wymiary po złożeniu (D x S x W): 620 x 530 x 870 mm,
- waga: 22 - 27,1 kg
- 1 akumulator BL6440 (10,0Ah / 64V max),
- ładowarka DC64WA,
- ostrze tnące 48cm [191V97-3],
- mulczer [413946-5],
- kosz na trawę [162A28-3],
- klucz nasadowy 17 [782210-8],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 64 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 24,4 - 27,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 22 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator BL6440 (10,0Ah / 64V max), ładowarka DC64WA, ostrze tnące 48cm [191V97-3], mulczer [413946-5], kosz na trawę [162A28-3], klucz nasadowy 17 [782210-8], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2500 - 3200 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 1610 - 1690 x 530 x 930 - 1050 mm |
| wysokość koszenia: | 20-100 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 62 l |
| liczba pozycji koszenia: | 10 |
| szerokość koszenia: | 48 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | tak |
| powierzchnia koszenia: | 1400 m² |
| natężenie hałasu: | 92,5 dB |
| EAN: | 088381754835 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | 64V max |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 34.5 kg |
| długość opakowania: | 105 cm |
| szerokość opakowania: | 57.5 cm |
| wysokość opakowania: | 50.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
