konsola montażowa długa ukośnic do stołu roboczego Dewalt [DE7030-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DE7030-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4534 pkt. |
Długa konsola montażowa ukośnic do stołu roboczego firmy DeWalt o symbolu [DE7030] może być zamontowana do wszystkich ukośnic firmy DeWalt i zamontowana na stołach: DE7023, DE7033 lub DE7035. Całość pakowana jest w kartonie.
Używanie ukośnicy zamocowanej na stole montażowym jest bardzo praktyczne i wygodne dla operatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Uchwyty/listwy montażowe do stanowisk roboczych DE7023, DE7033 i DE7035 Dewalt [DE7030]
- konsola montażowa ukośnic do stołu roboczego może być zamontowana do wszystkich ukośnic firmy DeWalt np do: DCS777N, DCS777T2, DCS365M2, DWS773, DW713, DWS777, DWS780, D27111, DW717, DWS778,
- uchwyty montażowe mogą być zamontowane na stanowiskach roboczych Dewalt: DE7023, DE7033 lub DE7035;
W skład zestawu DE7030 wchodzi:
- dwie szyny,
- zestaw śrub montażowych
| opakowanie: | karton |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 5035048128459 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 2.19 kg |
| długość opakowania: | 58.00 cm |
| szerokość opakowania: | 11.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
