końcówka z gwintem M4 do wkrętów z gniazdem Phillips, rozmiar PH2/33mm Wera [05065081001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05065081001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 608 pkt. |
Elastyczna końcówka Philips z gwintem M4 do śrub z gniazdem krzyżowym Phillips, rozmiar PH2, firmy WERA [05065081001], o długości całkowitej 33 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Końcówka przeznaczona do wkrętarek firmy Böllhoff/Uniquick, Weber.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Phillips, serii 851/11, rozmiar PH2 firmy WERA [05065081001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Phillips z gwintem M4 do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH2,
- pasuje do wkrętarek firmy Böllhoff / Uniquick, Weber,
- elastyczna końcówka serii 851/11, to extra wytrzymałe końcówki Wera serii (Z),
- końcówka posiada mocowanie na gwint M4,
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05065081001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH2,
- długość całkowita: 33 mm,
- typ mocowania: gwint M4.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 33 mm |
| typ mocowania : | gwint M4 |
| EAN: | 4013288014245 |
| rozmiar grota: | PH2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 3.3 cm |
| szerokość opakowania: | 0.6 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
