końcówka udarowa Impaktor 1/4" do śrub z gniazdem Phillips, rozmiar PH3/25mm, Wera [05073917001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073917001
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 191 pkt. |
Profesjonalna końcówka udarowa 1/4" do śrub z gniazdem krzyżowym Phillips, rozmiar PH3 firmy WERA 05073917001 o długości 25mm. Przeznaczona jest do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Posiada oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówka udarowa serii IMPAKTOR posiada strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka udarowa Phillips, serii 851/1 IMP DC Impaktor, rozmiar PH3 firmy WERA [05073917001]:
- udarowa końcówka Phillips 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH3,
- znakomicie sprawdzi się zarówno ze wszystkimi z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi, jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka posiada strefą skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
parametry końcówki udarowej Phillips firmy Wera [05073917001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH3,
- długość całkowita: 25 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 4013288158376 |
| rozmiar grota: | PH3 |
| typ końcówki: | Phillips |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.010 kg |
| długość opakowania: | 10 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
