końcówka Halfmoon 4mm do wkrętów z gniazdem Phillips, rozmiar PH1/44mm, Wera [05135276001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05135276001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 337 pkt. |
Elastyczna końcówka Philips do śrub z gniazdem krzyżowym Phillips, rozmiar PH1, firmy WERA [05135276001], mocowanie Halfmoon 4mm o długości całkowitej 44 mm.
Końcówka Wera serii 851/9 C J PH, Halfmoon zoptymalizowana do azjatyckiej wersji wkrętów z wgłębieniem krzyżowym Phillips.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Phillips, serii 851/9 C J PH, Halfmoon, rozmiar PH1/44mm firmy WERA [05135276001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Phillips do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH1,
- zoptymalizowana do azjatyckiej wersji wkrętów z wgłębieniem krzyżowym Phillips,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 851/9 C J PH, Halfmoon do wkrętaków z gniazdem przystosowanym do tych końcówek,
- końcówka posiada mocowanie Halfmoon 4mm.
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05135276001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH1,
- długość całkowita: 44 mm,
- mocowanie: Halfmoon 4mm.
| długość całkowita: | 44 mm |
| typ mocowania : | Halfmoon 4mm |
| EAN: | 4013288112781 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 2 cm |
| szerokość opakowania: | 0.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
