Zestaw 10 końcówek udarowych Impaktor 1/4" do śrub z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2/25mm, Wera [05057621001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057621001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1393 pkt. |
Profesjonalny zestaw 10szt. końcówek udarowych 1/4" do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ2 firmy WERA 05057621001 o długości 25mm.
Przeznaczone są do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Posiadają oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru w systemie "Take it easy", co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówki udarowe serii IMPAKTOR mają strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Profesjonalne końcówki udarowe Pozidriv, serii 855/1 IMP DC Impaktor, rozmiar PZ2, firmy WERA [05057620001]:
- zestaw 10szt. udarowych końcówek Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ2,
- znakomicie sprawdzi się zarówno ze wszystkimi z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka posiada strefą skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki,
- zestaw 10 końcówek pakowanych jest w praktycznym pudełku z tworzywa,
Parametry końcówki udarowej PZ firmy Wera [05057620001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ2,
- długość całkowita: 25 mm,
- liczba w opakowaniu: 10 szt.,
- opakowanie: pudełko z tworzywa,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288157676 |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.054 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
