końcówka 1/4" ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem Phillips, rozmiar PH3/25mm WERA [05071012001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05071012001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 127 pkt. |
Profesjonalna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej, rozmiar PH3, firmy WERA [05071012001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25mm.
Końcówkę ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
Końcówka posiada strefę skrętną Torsion eliminującą skręcanie wierzchołka grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń, oraz systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy" - oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej, serii 3851/1 TS, rozmiar PH3 firmy WERA [05071012001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH3,
- narzędzia ze stali nierdzewnej są poddawane procesowi hartowania w piecach próżniowych i odznaczają się twardością i wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych, dzięki temu nie ma ograniczeń w ich zastosowaniach przemysłowych,
- narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka ze strefą skrętną absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- strefa Torsion eliminuje skręcanie wierzchołka grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń, co dodatkowo zwiększa jego żywotność,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3,
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05071012001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH3,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288111005 |
| rozmiar grota: | PH3 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
