końcówka 1/4" ze stali nierdzewnej do śrub z gniazdem Phillips, rozmiar PH2/89mm WERA [05071082001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05071082001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 283 pkt. |
Profesjonalna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej, rozmiar PH2, firmy WERA [05071082001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 89mm.
Końcówkę ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej, serii 3851/4, rozmiar PH2 firmy WERA [05071082001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Phillips ze stali nierdzewnej 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH2,
- narzędzia ze stali nierdzewnej są poddawane procesowi hartowania w piecach próżniowych i odznaczają się twardością i wytrzymałością wymaganą przy pracach montażowych, dzięki temu nie ma ograniczeń w ich zastosowaniach przemysłowych,
- narzędzia ze stali nierdzewnej najlepiej przeznaczyć do montażu elementów stali nierdzewnej, gdyż eliminuje to ryzyko powstawania korozji nalotowej,
- końcówka o długości 89mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3,
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05071082001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH2,
- długość całkowita: 89 mm,
| długość całkowita: | 89 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288115492 |
| rozmiar grota: | PH2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.018 kg |
| długość opakowania: | 8.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
