końcówka 1/4" Square-Plus do wkrętów z gniazdem czworokątnym, rozmiar #3/50mm, Wera [05060170001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05060170001
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 219 pkt. |
Elastyczna końcówka Square-Plus do wkrętów z gniazdem czworokątnym, rozmiar #3, Wera [05060170001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50 mm.
Końcówka przeznaczona do śrub z gniazdem czworokątnym.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Square-Plus, serii 868/4, rozmiar #3/50mm, firmy WERA [05060170001]:
- wysokiej jakości końcówka do wkrętów z gniazdem czworokątnym serii 868/4 Square-Plus, rozmiar #3/50mm,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 868/4 Square-Plus do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Square-Plus firmy Wera [05060170001]:
- typ grota: Square-Plus,
- rozmiar: #3,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288030306 |
| typ grotu: | Kwadratowy (Robertson) |
| rozmiar grota: | #3 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.011 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
