końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Phillips, rozmiar PH1/89mm, Wera [05059760001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059760001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 237 pkt. |
Elastyczna końcówka Philips do śrub z gniazdem krzyżowym Phillips, rozmiar PH1, firmy WERA [05059760001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 89 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Phillips, serii 851/4 Z, rozmiar PH1/89mm firmy WERA [05059760001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Phillips 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PH1,
- końcówka o długości 89mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 851/4 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05059760001]:
- typ grota: Phillips,
- rozmiar: PH1,
- długość całkowita: 89 mm,
| długość całkowita: | 89 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288013798 |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.013 kg |
| długość opakowania: | 8.9 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
