komplet 6szt. wkrętaków Torx do pobijania Kraftform PLUS 900 Wera [05024410001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05024410001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2348 pkt. |
Komplet 6 szt. najwyższej jakości wkrętaków 05024410001 z serii Kraftform Plus 900 z możliwością pobijania.
Pakowane w kartonie z dodatkowa plastikową półką umożliwiającą zawieszenia wkrętaków w warsztacie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 6 szt. wkrętaków Torx do pobijania z serii Kraftorm Plus - Seria 900 firmy Wera [05024410001]:
- znakomicie sprawdzają się podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych,
- mają trójkomponentową rękojeść,
- wyposażone są w kołpak do pobijania, wkrętaki z Serii 900 Wery mają przelotowy, sześciokątny trzpień wykonany z wysokiej jakości materiału który pozwala na bezstratne przenoszenie energii podczas pobijania,
- ulepszony cieplnie materiał o dużej elastyczności zapobiega odpryskom i pękaniu trzpienia;
- rękojeść ukształtowana w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy,
- sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed staczaniem się wkrętaka z miejsca pracy,
- dodatkowo na wyposażeniu półka umożliwiająca montaż i wygodne przechowywanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
zestaw 05024410001 Kraftform Plus składa się z:
- torx: TX 15x80 mm, TX20x90 mm; TX 25x100 mm, TX 27x125 mm, TX 30x150 mm, TX 40x150 mm;
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4013288094803 |
| typ grotu: | Torx |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.152 kg |
| długość opakowania: | 28.5 cm |
| szerokość opakowania: | 21 cm |
| wysokość opakowania: | 5.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
