komplet wierteł śrubowych do drewna, 6szt. 12-22mm/460mm CV "Form Lewis" Alpen [0022600006100]
-
Producent:
-
Kod producenta:0022600006100
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4307 pkt. |
Komplet 6szt. wysokiej jakości wierteł krętych do drewna typu świder firmy Alpen [0022600006100] o długości 460mm i średnicach 12,0; 14,0; 16,0; 18,0; 20,0; i 22,0mm. Zestaw świdrów zapakowany jest w solidną, drewnianą walizeczkę.
Wiertła wykonane są z wysokiej jakości stali CV, poddanej procesowi hartowania i szlifowania. Specjalna konstrukcja spirali tzw. "Spirala Lewisa" zapewnia szybkie odprowadzanie wiórów, zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia.
Doskonały zestaw wierteł do robót ciesielskich, do wiercenia w grubych belkach, krokwiach czy w drewnie klejonym. Również do wiercenia pod różnego typu rury do instalacji czy pod kable.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw wierteł świdrowych do drewna, 6szt. CV "Form Lewis" Alpen [0022600006100]:
- wiertła śrubowe / świdry służą do wiercenia bezudarowego w kantówkach i grubych słupach
- mają sześciokątny uchwyt, dzięki któremu wiertło nie będzie się obracać (ślizgać) w uchwycie wiertarskim podczas wiercenia
- wiertła śrubowe / świdry firmy Alpen produkowane są z najwyższej jakości stali z hut niemieckich bądź austriackich
- na szczycie wiertła znajduje się szpic prowadzący, dzięki któremu można rozpocząć wiercenie dokładnie w danym, zaznaczonym miejscu
- specjalna konstrukcja spirali tzw. "Spirala Lewisa" pozwala na szybkie odprowadzanie urobku podczas pracy, co zmniejsza opory i zwiększa szybkość wiercenia
- konstrukcja wiertła powoduje znacznie mniejsze wibracje podczas pracy i odporność na złamanie
- do stosowania z bezudarowymi wiertarko-wkrętarkami i wiertarkami
Parametry wierteł śrubowych do drewna Alpen [0022600006100]:
- średnice wierteł: 12,0; 14,0; 16,0; 18,0; 20,0 i 22,0mm
- długość całkowita wierteł: 460mm
- długość części roboczej: 380mm
- typ mocowania: walcowe zeszlifowane na sześciokąt
- szpic prowadzący: tak
Zestaw świdrów do drewna Alpen zapakowany jest w solidną, drewnianą walizeczkę, jest dobrym pomysłem się na prezent.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | walcowe / cylindryczne |
| opakowanie: | walizka drewniana |
| EAN: | 9002741263196 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: | wiertła do drewna świdry |
| masa z opakowaniem: | 4.275 kg |
| długość opakowania: | 21.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.30 cm |
| wysokość opakowania: | 49.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: ALPEN-MAYKESTAG GmbH ul. Urstein Nord 67 A-5412 PUCH, Austria e-mail: verkauf@a-mk.com |
