komplet profesjonalnych dłut do drewna 6szt. BAHCO [424P-S6-PP]
-
Producent:
-
Kod producenta:424P-S6-PP
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4217 pkt. |
Komplet 6 szt. profesjonalnych dłut do drewna BAHCO 424P-S6-PP, w rozmiarach od 6 mm do 32 mm, zapakowanych w wysokiej jakości etui zapinanym na rzep.
Dłuta z dwukomponentową wygodną rękojeścią i szlifowanym ostrzem z wysokiej jakości stali o maksymalnej ostrości i długiej żywotności.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet profesjonalnych dłut do drewna BAHCO [424P-S6-PP]:
- zestaw zawiera 6 szt. dłut o szerokości 6, 10, 12, 18, 25, 32 mm,
- dłuta z wygodną, dwukomponentową rękojeścią pozwalającą na pewny chwyt,
- rękojeści są odporne na uderzenia,
- ostrze precyzyjnie szlifowane, hartowane i odpuszczone o dużej ostrości, świetnie sprawdza się nawet w najtwardszych gatunkach drewna,
- dłuta są honowane i gotowe do użycia,
- końcówki posiadają plastikowe osłony,
- komplet dłut zapakowany jest w wysokiej jakości etui zapinanym na rzep.
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU DŁUT BAHCO [424P-S6-PP]:
- szerokość dłut: 6, 10, 12, 18, 25, 32 mm,
- liczba dłut w zestawie: 6 szt.,
- wymiary z opakowaniem: 285 x 35 x 255 mm,
- waga zestawu: 1635 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| szerokość ostrza: |
|
| waga: | 1635 g |
| opakowanie: | etui |
| EAN: | 7314150326662 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| rękojeść: | z tworzywa |
| masa z opakowaniem: | 1.662 kg |
| długość opakowania: | 30 cm |
| szerokość opakowania: | 25.5 cm |
| wysokość opakowania: | 3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
