komplet końcówek Torx z adapterem do wkrętarki 1/4" 7szt. Bit-Check 7 TX Universal 1 Wera [05056294001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056294001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 609 pkt. |
Komplet wysokiej jakości końcówek TORX do wkrętarek 1/4" z adapterem magnetycznym model Bit-Check 7 TX Universal 1 [05056294001] firmy WERA, zapakowany w praktycznej kasecie.
Końcówki o dużej elastyczności, ciągliwo-twarde, do uniwersalnego zastosowania. Adapter magnetyczny o długości 50mm z magnesem ułatwiającym przytrzymywanie śrub, do mocowania we wkrętarkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet bitów Torx 1/4" Bit-Check 7 TX Universal 1 Wera [05056294001]
- adapter magnetyczny o długości 50mm z uchwytem sześciokątnym 1/4" i korpusem ze stali nierdzewnej zapewniającym wysoką odporność na korozję;
- 6 końcówek uniwersalnych o długości 25mm do śrub Torx:
- 1 x TX 10x25;
- 1 x TX 15x25;
- 1 x TX 20x25;
- 1 x TX 25x25;
- 1 x TX 30x25;
- 1 x TX 40x25.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288041500 |
| typ końcówki: | Torx |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.071 kg |
| długość opakowania: | 6.9 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
