komplet końcówek TORX 50mm 1/4", Bit-Check 6 TX Impaktor 1 Wera [05057693001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057693001
Stan magazynowy: 4
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1548 pkt. |
Komplet profesjonalnych końcówek TORX 1/4" o długości 50mm, firmy WERA model Bit-Check 6 TX Impaktor 1 [05057693001], zapakowany w praktycznej kasecie z tworzywa.
Zestaw zawiera 6szt. końcówek TORX przeznaczonych do pracy z użyciem wkrętarek udarowych. Końcówki wkrętakowe Impaktor posiadają strefy skrętne, która absorbują energię kinetyczną powstającą podczas obciążeń szczytowych. Zapobiega to przedwczesnemu zużyciu, wydłużając w ten sposób żywotność końcówki.
Dodatkowo końcówki grotów pokryto diamentowymi cząsteczkami, które zapewniają zwiększone tarcie, i zmniejszają ryzyko przedwczesnego pęknięcia grotu lub końcówki.
Kasetę Bit-Check można ustawić w pozycji pionowej, dzięki czemu końcówki są łatwo dostępne.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet bitów TORX 1/4", Bit-Check 6 Impaktor 1 Wera [05057693001] zawiera:
- 6 szt. końcówek o długości 50mm do śrub typu TORX, serii 867/4 IMP DC, Z TORX®, w rozmiarach:
- 2 x TX 20 x 50 mm
- 2 x TX 25 x 50 mm
- 1 x TX 30 x 50 mm
- 1 x TX 40 x 50 mm
Zgodne z normą DIN ISO 1173-F 6,3.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288157744 |
| typ końcówki: | Torx |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.070 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
