komplet końcówek 1/4" do wkrętarki, 7 szt. Bit-Check 7 Universal 1 Wera [05056295001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056295001
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 470 pkt. |
Komplet wysokiej jakości końcówek do wkrętarek 1/4" z adapterem magnetycznym model Bit-Check 7 Universal 1 [05056295001] firmy WERA, zapakowany w praktycznym plastikowym pudełku.
Końcówki o dużej elastyczności, ciągliwo-twarde, do uniwersalnego zastosowania. Adapter magnetyczny o długości 50mm z magnesem ułatwiającym przytrzymywanie śrub, do mocowania we wkrętarkach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet bitów 1/4" Bit-Check 7 Universal 1 Wera [05056295001]
- adapter magnetyczny o długości 50mm z uchwytem sześciokątnym 1/4" i korpusem ze stali nierdzewnej zapewniającym wysoką odporność na korozję;
- 2 końcówki do śrub prostych: 1,0x5,5x25 i 1,2x6,5x25;
- 2 końcówki do śrub krzyżowych typu PH: PH1 x 25 i PH2 x 25;
- 2 końcówki do śrub krzyżowych typu PZ: PZ1 x 25 i PZ2 x 25.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 7 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288038166 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.069 kg |
| długość opakowania: | 6.9 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
