komplet końcówek 1/4", 50mm, Bit-Check 6 Universal 1 Wera [05056474001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056474001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 587 pkt. |
Komplet wysokiej jakości końcówek PH, PZ i płaskich do wkrętarek 1/4" model Bit-Check 6 Universal 1 [05056474001] firmy WERA, zapakowany w praktycznej kasecie.
Zestaw zawiera 6szt. końcówek o dużej elastyczności, ciągliwo-twardych, do uniwersalnego zastosowania. Końcówki wkrętakowe Torsion (TZ) posiadają strefę skrętną, która absorbuje energię kinetyczną powstającą podczas obciążeń szczytowych. Zapobiega to przedwczesnemu zużyciu, wydłużając w ten sposób żywotność końcówki.
Długość końcówek: 50mm.
komplet bitów 1/4" Bit-Check 6 Universal 1 Wera [05056474001]
- 2 końcówki do śrub prostych: 1,0x5,5x50 i 1,2x6,5x50;
- 2 końcówki do śrub krzyżowych typu PH: PH1 x 50 i PH2 x 50;
- 2 końcówki do śrub krzyżowych typu PZ: PZ1 x 50 i PZ2 x 50.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta plastikowa |
| EAN: | 4013288156143 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.079 kg |
| długość opakowania: | 6.9 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
