komplet końcówek 1/4" z grzechotką Zyklop Mini 1, Bit-Check 10 Zyklop Mini BiTorsion 1, Wera [05057418001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057418001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1898 pkt. |
Komplet profesjonalnych końcówek z grzechotką Zyklop Mini 1, WERA 05057418001 zapakowany w praktycznym pudełku z tworzywa.
W skład kompletu wchodzi 9 szt. końcówek o długości 25 mm i 1 grzechotka o zwartej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w pracy w wąskich przestrzeniach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Komplet bitów z grzechotką, Bit-Check 10 Zyklop Mini BiTorsion 1, Wera [05057418001]:
- klucz Zyklop Mini 1 z grzechotką na sześciokąt 1/4" o długości 87mm [8001 A]:
- posiada mechanizm grzechotkowy z drobną podziałką z 60 zębami i kątem pracy 6°, co umożliwia precyzyjną pracę,
- grzechotka przenosi moment obrotowy do 65Nm,
- obrotowy pierścień w grzechotce pozwala na szybkie dokręcanie,
- posiada przełącznik kierunku pracy prawo/lewo,
- końcówki 1/4" można montować bezpośrednio w grzechotce,
- 9 szt. końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4", o długości 25 mm:
- do śrub krzyżakowych typu PH (851/1 BTZ): 1 x PH1; 1 x PH2,
- do śrub krzyżakowych typu PZ (855/1 BTZ): 1 x PZ1; 1 x PZ2,
- do śrub typu Torx (867/1 BTZ): 1 x TX15; 1 x TX20; 1 x TX25,
- do śrub imbusowych typu HEX (841/1 BTZ Hex-Plus): 1x 4x25, 1x 5x25 mm,
- końcówki elastyczne, ze strefą skrętną BiTorsion absorbującą energię kinetyczną powstającą podczas obciążeń szczytowych,
- z kolorystycznym oznaczeniem rozmiarów "Take it Easy",
- zestaw bitów z grzechotką zapakowany jest w praktycznym pudełku z tworzywa.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288195951 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| długość opakowania: | 12.7 cm |
| szerokość opakowania: | 7.6 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
