komplet końcówek 1/4" i rękojeść T Rapidator, 17 szt. [05057470001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057470001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3581 pkt. |
Komplet wysokiej jakości końcówek 1/4" do różnego typu wkrętów + rękojeść typu "T" Rapidator Kraftform Kompakt 400, Wera [05057470001] zapakowany w praktycznym etui kompatybilnym z systemem Wera 2go.
Wkrętak z rękojeścią poprzeczną posiada kształt uchwytu umożliwiający przenoszenie wyjątkowo wysokich momentów dokręcania i luzowania. Rękojeść wkrętaka wykonana jest zgodnie z filozofią Kraftorm, umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę.
Elastyczne końcówki z laserowym oznaczeniem rozmiarów, przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania.
KOMPLET BITÓW 1/4" + RĘKOJEŚĆ TYPU T KRAFTFORM KOMPAKT 400, WERA [05057470001]:
- wkrętak z rękojeścią poprzeczną posiada kształt uchwytu umożliwiający przenoszenie wyjątkowo wysokich momentów dokręcania i luzowania,
- rękojeść wykonana zgodnie z filozofią Kraftorm, 2-komponentowa rękojeść z praktyczną kombinacją strefy twardej i miękkiej umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę,
- kontakt całej powierzchni dłoni z rękojeścią eliminuje straty siły tarcia,
- uchwyt na bity sześciokątne 1/4" wykonany zgodnie z technologią Rapidaptor do szybkiej wymiany końcówek,
- końcówki wykonane zostały zgodnie z Systemem "Take it easy", ułatwiającym wyszukiwanie narzędzi, dzięki oznaczeniu kolorystycznemu profilów i rozmiarów,
- wysokiej jakości groty ze strefą skrętną absorbującą energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- zestaw zgodny z normą DIN ISO 1173-C 6,3 oraz E 6,3.
Zestaw Kraftform Kompakt 400 Wera [05057470001] zawiera:
- 416 R - rękojeść "T" Rapidator o długości 45 mm, do końcówek sześciokątnych 1/4",
- 851/4 Z PH - końcówki do śrub krzyżowych typu PH:
-
1x PH 2 x 89 mm,
-
1x PH 3 x 89 mm,
-
- 855/4 Z PZ - końcówki do śrub krzyżowych typu PZ:
-
1x PZ 2 x 89 mm,
-
1x PZ 3 x 89 mm,
-
- 867/4 Z TORX® - końcówki do śrub TORX:
- 1 x TX 10 x 89 mm,
- 1 x TX 15 x 89 mm,
- 1 x TX 20 x 89 mm,
- 1 x TX 25 x 89 mm,
- 1 x TX 30 x 89 mm,
- 1 x TX 40 x 89 mm,
- 840/4 Z Hex-Plus - końcówki do śrub z gniazdem imbusowym Hex-Plus:
- 1 x 3 x 89 mm,
- 1 x 4 x 89 mm,
- 1 x 5 x 89 mm,
- 1 x 6 x 89 mm,
- 1 x 8 x 89 mm,
- 800/4 SL - końcówki do śrub z gniazdem płaskim SL:
- 1 x 1 x 5,5 x 89 mm,
- K120 - rzep do systemu 2go: 1x 120x50 mm
Zestaw bitów Wera zapakowany jest w mocne i praktyczne etui tekstylne, kompatybilne z systemem Wera 2go.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 17 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | etui materiałowe |
| EAN: | 4013288214546 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.622 kg |
| długość opakowania: | 16 cm |
| szerokość opakowania: | 13.5 cm |
| wysokość opakowania: | 5.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
