komplet końcówek PH2 1/4" z adapterem z regulacją głębokości wkręcania, Bit-Check 10 Drywall 1 Wera [05136011001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05136011001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1166 pkt. |
Komplet profesjonalnych końcówek do śrub PH2 z adapterem firmy WERA model 05136011001 zapakowany w praktycznym pudełku z tworzywa.
W skład kompletu wchodzi 9 szt. końcówek PH2 o długości 25mm i jedna przedłużka/adapter z możliwością regulacji głębokości wkręcania.
Końcówki świetnie sprawdzają się do montażu systemów suchej zabudowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet bitów PH2 1/4" z adapterem, Bit-Check 10 Drywall 1 Wera [05136011001]
- w skład kompletu wchodzi 9 szt. końcówek PH2 o długości 25mm i jedna przedłużka/adapter z możliwością regulacji głębokości wkręcania
- końcówki PH2 wchodzące w skład zestawu [851/1 RZ RH] to specjalne groty o zmniejszonej średnicy części roboczej, umożliwiają wpuszczenie wkrętu w powierzchnię elementu bez ryzyka uszkodzenia
- znakomitej jakości przedłużka/adapter [896/4/1] z dwuczęściową tuleją aluminiową pozwalającą precyzyjnie ustawiać głębokość wkręcania (dłuższą częścią ustawiamy potrzebną głębokość wkręcanej śruby w płytach gipsowo-kartonowych lub w drewnie, a krótszą kontrujemy zadaną głębokość, wówczas wszystkie wkręty są wkręcane na jednakową głębokość)
- zestaw bitów zapakowany jest w praktycznym pudełku z tworzywa
| liczba sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288178657 |
| typ końcówki: | Phillips |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.110 kg |
| długość opakowania: | 20 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
