komplet końcówek 1/4", 50mm Bit-Check 6 Universal 2 Wera [05056473001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056473001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 705 pkt. |
Komplet profesjonalnych końcówek 1/4" o długości 50mm do śrub PH, PZ i Torx firmy WERA model Bit-Check 6 Universal 2 [05056473001], zapakowany w praktycznej kasecie z tworzywa.
Zestaw zawiera 6szt. końcówek o dużej elastyczności, ciągliwo-twardych, do uniwersalnego zastosowania. Końcówki wkrętakowe Torsion (TZ) posiadają strefę skrętną, która absorbuje energię kinetyczną powstającą podczas obciążeń szczytowych. Zapobiega to przedwczesnemu zużyciu, wydłużając w ten sposób żywotność końcówki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet bitów 1/4", 50mm Bit-Check 6 Universal 2 Wera [05056473001]
- 1 końcówka do śrub krzyżowych typu PH: PH2 x 50mm;
- 2 końcówki do śrub krzyżowych typu PZ: PZ1 x 50 i PZ2 x 50mm;
- 3 końcówki do śrub typu TORX: TX 15 x 50; TX 20 x 50 i TX 25 x 50mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | kaseta z tworzywa |
| EAN: | 4013288156136 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.076 kg |
| długość opakowania: | 6.9 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
