    1995M/15T
306,49zł brutto
249,18zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 3065 pkt.
Zestaw składa się z 15 kluczy trzpieniowych w zakresie od 2mm do 22mm.
Całość zapakowana w plastikowym etui.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
komplet 15szt. kluczy trzpieniowych do śrub imbusowych Bahco [1995M/15T]
  • każdy klucz ma wyciśnięty rozmiar co ułatwia szybka identyfikację,
  • klucze wykonane zgodnie z normą ISO2936,
  • dłuższe ramię NIE posiada na końcu kulki,
  • waga zestawu 1995M/15T to 2800g
w skład kompletu Bahco [1995M/15T] wchodzą:
  • 1 klucz trzpieniowy 2,0mm x 52mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 2,5mm x 59mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 3,0mm x 66mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 4,0mm x 74mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 5,0mm x 85mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 6,0mm x 96mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 7,0mm x 102mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 8,0mm x 108mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 9,0mm x 114mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 10,0mm x 122mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 12,0mm x 137mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 14,0mm x 154mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 17,0mm x 177mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 19,0mm x 199mm,
  • 1 klucz trzpieniowy 22,0mm x 222mm,