komplet 5szt. wierteł uniwersalnych z węglikiem, mocowanie 1/4" DeWALT [DT60099-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT60099-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 570 pkt. |
Zestaw 5 szt. 2-ostrzowych wierteł uniwersalnych z uchwytem szcześciokątnym 1/4" firmy DeWalt DT60099 o średnicach 4,0; 5,0; 5,5; 6,0; 8,0 mm.
Wiertła do bez udarowego wiercenia w drewnie, metalu, plastiku i murze z cegły, czy bloczków gazobetonowych.
Przeznaczone do stosowania w wiertarkach, wiertarko-wkrętarkach, zakrętarkach różnych producentów bez udaru.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.komplet 5szt. wierteł uniwersalnych z węglikiem, mocowanie 1/4" DeWALT [DT60099]:
- wiertła uniwersalne z końcówką widiową przeznaczone do wiercenia w drewnie, metalu, plastiku i murze (z cegły, bloczków gazobetonowych),
- wiertła wykonane są wysokiej jakości stali do wiercenia bez udaru,
- zapewniają dobrą wytrzymałość i szybkość wiercenia,
- końcówka widiowa wykonana z węglika spiekanego specjalnie ostrzona,
- wiertła o długości 152mm z uchwytem sześciokątnym 1/4" przeznaczone są do wiercenia bez udaru wiertarkami, wiertarko-wkrętarekami i zakrętarkami wszystkich producentów.
skład kompletu wierteł firmy DeWALT DT60099:
- wiertło o średnicy: 4,0 mm ,
- wiertło o średnicy: 5,0 mm,
- wiertło o średnicy: 5,5mm,
- wiertło o średnicy: 6,0 mm,
- wiertło o średnicy: 8,0 mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| długość całkowita wiertła: | 152 mm |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| opakowanie: | etui plastikowe |
| EAN: | 5035048537220 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| rodzaje wierteł: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.16 kg |
| długość opakowania: | 18.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
