komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do szybkich, zgrubnych cięć drewna z gwoździami 228mm, DeWALT [DT2363]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2363-QZ
Stan magazynowy: 9
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 738 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 228mm [DT2363] przeznaczony do zgrubnych, szybkich cięć drewna z gwoździami.
Znakomite brzeszczoty do cięcia drewna twardego i miękkiego z gwoździami, końcówka brzeszczotu pozwala na zagłębianie w środku materiału.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 6 zębów na cal, która zapewnia szybkie cięcie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 228mm [DT2363]:
- przeznaczone do szybkiego cięcia drewna konstrukcyjnego (6–150 mm), płyty wiórowej i MDF (6–60 mm), sklejki, tworzywa sztucznego (6–150 mm), ściany drewniane (do 175 mm),
- brzeszczoty wykonane z elastycznej stali węglowej (HCS),
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- końcówka brzeszczotu pozwala na zagłębianie w środku materiału,
- brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
parametry brzeszczotu DT2363:
- długość całkowita: 228 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 6 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- grubość brzeszczotu: 1,25 mm,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 228 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | HCS |
| EAN: | 5035048033289 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.19 kg |
| długość opakowania: | 27.70 cm |
| szerokość opakowania: | 4.70 cm |
| wysokość opakowania: | 1.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
