komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do metalu 18z, długość 203mm, DeWALT [DT2354-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2354-QZ
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 539 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2354] przeznaczony do szybkiego cięcia metalu.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 18 zębów na cal, która zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 203mm [DT2354]:
- brzeszczoty przeznaczone do szybkiego cięcia metalu,
- brzeszczoty BiM mają DT2354 korpus wykonany jest ze stali ze stali wysokowęglowej (HCS) zaś część tnąca wykonana jest ze stali szybkotnącej (HSS) i stopu Kobaltu, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- hartowany brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
- stałaa podziałka zębów brzeszczotu DT2354 to 18 zębów na cal zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
parametry brzeszczotu DT2345:
- długość całkowita: 203 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 18 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 203 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 18 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048033340 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.13 kg |
| długość opakowania: | 30.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.60 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
