komplet 5 szt. brzeszczotów bagnetowych do metalu 18z, długość 152mm, DeWALT [DT2384-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2384-QZ
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 492 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej firmy DeWALT model [DT2384] o długości 152mm, 18 zębów na cal, przeznaczonych do cięcia metali, blach, rur i profili o grubości do 3mm.
Brzeszczoty z serii Long Life o wydłużonej żywotności.
zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej DeWALT DT2384:
- brzeszczoty przeznaczone do precyzyjnego cięcia w arkuszach blachy stalowej, w rurach i profilach o grubości do 3 mm,
- bimetalowa budowa ze stali wysokowęglowej (HCS) i szybkotnącej (HSS) zwiększa elastyczność i wytrzymałość
- mocna krawędź tnąca wykonana ze stali szybkotnącej
parametry brzeszczotu DeWALT DT2384:
- długość całkowita: 152 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 18 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 18 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048034613 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.10 kg |
| długość opakowania: | 20.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.60 cm |
| wysokość opakowania: | 1.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
