5 szt. brzeszczotów bagnetowych do metalu 14z, 305mm, DeWALT [DT2355-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2355-QZ
Stan magazynowy: 6
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 718 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 305mm [DT2355] przeznaczony do szybkiego cięcia metalu.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 14 zębów na cal, która zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 305mm [DT2355]:
- brzeszczoty przeznaczone do szybkiego cięcia metalu,
- brzeszczoty BiM mają DT2355 korpus wykonany jest ze stali ze stali wysokowęglowej (HCS) zaś część tnąca wykonana jest ze stali szybkotnącej (HSS) i stopu Kobaltu, co zwiększa elastyczność i wytrzymałość,
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- hartowany brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
- stała podziałka zębów brzeszczotu DT2355 to 14 zębów na cal zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
parametry brzeszczotu DT2355:
- długość całkowita: 305 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 14 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 305 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 14 |
| przeznaczenie: | do metalu |
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048033357 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.20 kg |
| długość opakowania: | 4.70 cm |
| szerokość opakowania: | 38.00 cm |
| wysokość opakowania: | 1.40 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Bardzo efektywny brzeszczot. Stępił się dopiero po 20 minutach ciągłej pracy...Zalety:Ustandaryzowany zaczep pozwala na zastosowanie go w pilarkach szablastych innych producentów.Wady:Może nie wada, a raczej cecha wynikająca z długości: przy tak sporej długości roboczej brzeszczotu trzeba mieć dużą wprawę w prowadzeniu pilarki szablastej, aby nie wpadała ona w nadmierne drgania.
