5 szt. brzeszczotów bagnetowych do drewna 6z, 152mm, DeWALT [DT2359-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT2359-QZ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 564 pkt. |
Zestaw 5 szt. brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 152mm [DT2359] przeznaczony do szybkiego cięcia drewna, drewna z gwoździami i PVC.
Brzeszczoty mają stałą podziałkę: 6 zębów na cal, która zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.zestaw 5 szt. bimetalicznych brzeszczotów do piły bagnetowej o długości 152mm [DT2359]:
- przeznaczone do cięcia drewna i drewna z gwoździami,
- korpus brzeszczotu DT2359 wykonany jest z wydajnej stali wysokowęglowej (HCS),
- dzięki wyjątkowo ostrym zębom jest szybkie cięcie,
- brzeszczot ma opatentowany układ zębów do cięcia wgłębnego,
- hartowany brzeszczot z agresywnym kątem zapewnia zwiększoną stabilność i wydłużoną żywotność,
- zmienna podziałka zębów brzeszczotu DT2359 to 6 zębów na cal zapewnia szybkie i stabilne cięcie z małymi wibracjami.
parametry brzeszczotu DT2359:
- długość całkowita: 152 mm,
- typ uzębienia: stałe,
- podziałka zębów: 6 zębów/cal,
- liczba sztuk w opakowaniu: 5,
- opakowanie: blister.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| długość całkowita: | 152 mm |
| opakowanie: | blister |
| liczba zębów na cal: | 6 |
| przeznaczenie: |
|
| materiał ostrza: | bimetal |
| EAN: | 5035048034583 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.12 kg |
| długość opakowania: | 20.00 cm |
| szerokość opakowania: | 4.50 cm |
| wysokość opakowania: | 2.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
